לוח יד2 - לוח המודעות הגדול באינטרנט בעלי מקצוע בעלי מקצוע
AE
 
חזרה לבעלי מקצוע
 
ניקיתם את השטיח?

מעבר לשאיבת אבק שבועית של השטיחים, כדאי בתדירות של אחת לשנה לקחת אותם לבעלי מקצוע שינקו אותם ביסודיות רבה מלכלוך באמצעות מכשור מתאים

 
מחפשים בעל מקצוע לתיקון או שיפוץ בבית ?
איך תוכלו לדעת מי מקצועי, אמין והכי מתאים לכם בתקופה של מיתון ? כל הטיפים שיובילו אתכם לבחירת בעל מקצוע או נותן שירות מוצלח
 
הדוד התקלקל? יש פתרון!
הדוד (דוד שמש או דוד חשמלי) הינו אחד מהתקני החשמל החשובים בבית, ועם זאת, אחד ה"שקופים" שבהם.
 
איך בוחרים חשמלאי?

עם חשמל לא מתעסקים – זה עניין של חיים או מוות. לכן אתם צריכים לשכור את שירותיו של בעל מקצוע מוסמך ומהימן בלבד

 
צובעים את הדירה

אחת לכמה שנים, או כשנכנסים לדירה חדשה, מתחשק לנו להתחדש בצביעתה. זו הזדמנות נהדרת להביע את הטעם האישי שלכם. אבל, האם לצבוע את הדירה לבד או להזמין איש מקצוע? באיזה צבע לבחור? ואחרי כמה שכבות לסיים? על שאלות אלה ואחרות, בכתבה הבאה

 
עוד מדריכי קנייה וכתבות
 

חשמל זורם בכפות ידיהם - טכנאי מוצרי חשמל

עם השנים, הופכים מוצריהחשמל לחלק בלתי נפרד מהנוף ושגרת החיים שלנו. אם בעבר היו מוצרי חשמל רק עוד נדבך,

חשמל זורם בכפות ידיהם - טכנאי מוצרי חשמל
לא בהכרח חשוב ומרכזי בחיינו, הרי שכיום אנו תלויים בהם  בצורה כה מלאה, עד שלעתים אנו לא מבינים כמה. כל זאת, כמובן, עד שמכשיר החשמל הבסיסי שלנו, בו אנו עושים שימוש יום יומי מחליט פתאום מפסיק לעבוד באופן פתאומי ואין בנמצא שום טכנאי מוצרי חשמל זמין.
 
תפסיקו לזרוק מגנטים לפח – במהלך ימי חיינו אנו מזמינים פעמים רבות לביתנו בעלי מקצוע שעושים מלאכתם, בשנים האחרונות, נהוג כי כל בעל מקצוע מדביק מגנט על מכשיר החשמל שתיקן, אל תשליכו אותם לפח. רכזו את כלל המגנטים במקום אחד (על דלת המקרר) כך, כשתרצו בעל מקצוע הוא יהיה נגיש וזמין לקריאה.
 
רק לא ביום שישי – אמנם המלצה זו היא בגדר תפילה שלעיתים קרובות לא מתממשת, אך מכיוון שמדובר בעניין קריטי נרחיב על כך בכל זאת: בעת פתיחת קריאה לטכנאי ביום שישי, עליו להספיק לתקן את המוצר עד כניסת השבת (מעטים עובדים גם לאחר מכן) במידה ולא הספיק לעשות כן, לרוב יקום כשעה לפני כניסת השבת ויאמר בקול רועד: "אחזור ביום ראשון בכדי להמשיך". אמנם אין זו אשמתו של הטכנאי, שכן חוקי השבת (ככל האדם) חלים גם עליו, אך זהו מצב ביש עבורכם. על כן, המלצתנו היא: אם מכשיר חשמלי התקלקל לכם ביום חמישי בלילה או שישי בבוקר, התחילו את התיקון ביום ראשון, או לחלופין הזמינו טכנאי שמתחייב לסיים את העבודה עוד באותו היום גם במידה ומדובר על עבודה בשבת.  
 
 
קיימים טכנאי מוצרי חשמל רבים, אך רק חלקם הקטן מתמחה בתחום המקררים, והמלצתנו היא לפנות מלכתחילה לטכנאי מקררים מקצועי.
 
התקלה הנפוצה ביותר בכל הנוגע למקררים היא שביום בהיר אחד הם מפסיקים לעשות את עבודתם, כלומר הם מפסיקים לקרר. טכנאי מקררים מקצועי אשר יבדוק את המקרר יסיק לרוב שמדובר בבעיה במערכת ההפשרה של המקרר, או בסתימה במערכת הניקוז שלו עקב הצטברות לכלוך.
 
במידה ומדובר בבעיה במערכת ההפשרה, יבדוק אותו טכנאי מקררים אם מדובר בבעיה בתרמוסטט של המקרר, או שמא זו בעיה בטיימר שלו. במקרים כגון אלו, עלות חלקי החילוף שיידרש להתקין הטכנאי לא צריכה לעמוד על יותר מ-200 שקלים. תוסיפו על זה את עלות העבודה (כ-150 שקלים) ותגיעו להוצאה סבירה לגמרי. במקרים בהם יטען טכנאי מקררים שהבעיה נעוצה בבריחת גז, עלות התיקון תצנח, שכן חלקי החילוף במקרה הזה לא צריכים לעלות יותר מ-70 שקלים. על בעיות במדחס לא נרחיב, כיוון שדיה לצרה בשעתה, תיקון שכזה מאמיר לכמה אלפי שקלים...
 
 
כמו טכנאי מקררים ויתר טכנאי מוצרי חשמל, גם טכנאי מכונות כביסה הינו טכנאי מוסמך ומקצועי המתמחה בתחומו על כל נדבכיו.
 
אחת התקלות המוכרות הינה סתימה במשאבה, או באחד מהצינורות של מכונת הכביסה. במקרה זה, טכנאי מכונות כביסה לא יידרש להחליף חלקים במכונת הכביסה שלכם, אלא יתקן את הבעיה בעצמו. במידה ויאתר טכנאי מכונות כביסה בעיה במשאבה, הוא יידרש להחליפה, ועלות החלק במקרה הזה יהיה פחות מ-250 שקלים (תלוי בסוג המכונה). אם, בסופו של דבר טכנאי מכונות כביסה יגלה שהבעיה נעוצה דווקא בגוף חימום פגום, עלות החלק יכולה להיאמד בכ-150 שקלים. בשורה התחתונה, התשלום שיגבו מכם טכנאים על החלפת החלקים והיקף העבודה לא צריך לעמוד על יותר מ-450 שקלים (במקרה הכי יקר).
 
לסיכום דבר
 
טכנאים המתמחים בתחום מוצרי החשמל יוכלו לחסוך לכם כסף רב. אז להבא, אם המקרר, מכונת הכביסה או כל מוצר חשמלי יקר אחר שנמצא ברשותכם מתקלקל - אל תמהרו לרכוש מוצר חדש. פנו לאנשי מקצוע המתמחים בתחום, התייעצו עם טכנאים - כך תוכלו להביא לתיקון זריז ומיידי של התקלה, ותחסכו אלפי שקלים.
הדפס מאמר             מאמרים בנושא בעלי מקצוע             מאמרים בנושאים נוספים