מדור זה הינו אינדקס של מיטב בעלי מקצוע ונותני שירותים. במקום לחפש במדריכים הישנים הקלידו את בעל המקצוע או השרות אותו אתם מחפשים וקבלו הצעות רבות בתחום המקצועי:אטימה, איטום, איטום אקרילי, איטום בזפת, איטום ביריעות, איטום גגות, איטום הגג, איטום וזיפות גגות, איטום לחורף

חיפוש זיפות גגות

 בחסות:
b144 כל העסקים, כל האנשים
  חיפוש רגיל  
 
מציג מודעות מתוך

זיפות גגות

זיפות רמת אביב >
ניווט
אזור אשדוד והסביבה
הגג נוזל? חייגו עכשיו, איטום וזיפות גגות, כל סוגי האיטומים, שי המשך...
לפרטים נוספים
הצג מספר
באר שבע , באר שבע

הגג נוזל? חייגו עכשיו, איטום וזיפות גגות, כל סוגי האיטומים, שירות מקצועי באחריות, תיקונים בגגות רעפים, איטום, זיפות, יריעות ביטומניות, עבודה מהירה ואיכותית, שירות אישי, מקצועי ואמין חייגו עכשיו...

זמין כעת
פרידר את ויניסמן בע"מ >
ניווט
אזור חיפה הקריות והסביבה
פרידר את וינסמן בע"מ נוסדה בשנת 1964. החברה רשומה ברשם הקבלנים, המשך...
לפרטים נוספים
הצג מספר
גולדה מאיר , חיפה

פרידר את וינסמן בע"מ נוסדה בשנת 1964. החברה רשומה ברשם הקבלנים, מייעצת ומבצעת איטומים ארוכי טווח מהפשוט והקונבנציונאלי עד למתוחכם והמורכב בחומרים ושיטות ישום, כולל פתרונות מקוריים, תוצאת ניסוי בשטח לאורך זמן. עם לקוחותינו נמנים גופי ציבור, מוסדות וקבלני בניין. דגש מיוחד אנו שמים על איטום בשוק הפרטי. מגדל הנביאים חיפה, גמר עבודות האיטום מגדל הנביאים חיפה, גמר עבודות האיטום עם הקמת החברה בשנות ה-60 היה מקצוע האיטום מצומצם למספר חמרים בסיסיים בעיקר ביטומן (זפת חם) לאיטום גגות ואי אלו חמרים לאיטום קירות. המודעות לאיטום היתה נמוכה. המילה "איטום" עצמה לא היתה כלל בשימוש ו"זיפות" היה המונח הכולל לפתרון כל בעיות הרטיבות. בשנות ה-70, ה-80 ואילך הלכה והשתנתה התפישה באופן קיצוני. אנו גאים להיות בין המעטים דאז שתרמו להעמקת המודעות לאיטום מודרני בישראל, בחמרים ושיטות ישום מתקדמות. בין היתר נזכיר: עבודת האיטום הגדולה הראשונה בחיפה ביריעות ביטומן בוצעה בגג האודיטוריום מרכז הכרמל חיפה. היריעות יובאו מחו"ל. טרם יוצרו אז יריעות בישראל. כנ"ל מגדל הנביאים חיפה. היינו הראשונים שדרשו ביצוע שכבת זפת חם לפני איטום ביריעות ביטומן בשל ריבוי הכשלים באיטום גגות ומרפסות. בתחום חדירת רטיבות למפלס תת קרקעי היינו הראשונים לפני למעלה מ-25 שנה להחדיר שיטת חסימה מצידם הפנימי של הקירות, כשעצם הרעיון היה מופרך בזמנו, גם לדעת מהנדסים. היום, השיטה מקובלת וחיונית במרתפים, מקלטים, פירי מעליות ובכל מקום בו הגישה מבחוץ קשה או בלתי אפשרית. כמופרכת נחשבה אז (ולעיתים גם היום) שיטת איטום משטחים מרוצפים ללא הרמת הריצוף, אותה אנו מבצעים מזה 15 שנים. לאחר שכלול השיטה במשך שנים, הגענו לכמעט אפס ליקויים. הרכב החומרים מיוחד לנו, חלקם ביצור עצמי. וכנהוג בישראל – חיקויים אינם חסרים. חדירת רטיבות למבנים מוכרת כיום כבעיה הכאובה ביותר בענף הבניין, עובדה המוצאת ביטויה במספר התביעות העצום המוגש לבתי משפט בנושא חדירת רטיבות. אנו נותנים חוות דעת בסכסוכי שכנים בנושא איטום אם לפי מינוי מטעם ביה"מש, או במקביל, בדרך בוררות בהסכמת שני הצדדים. חיוני לציין, בניגוד לדעה הרווחת, כי רב עבודות האיטום ניתנות לביצוע מושלם בחורף, ומיותר לגמרי לסבול מרטיבות בדירה "כי אמרו לנו שחייבים לחכות לקיץ".

זמין כעת
א. גואטה איטום ובידוד >
ניווט
קרית מלאכי
א. גואטה איטום ובידוד - קבלן איטום ובידוד מתמחה בכל עבודות הז המשך...
לפרטים נוספים
הצג מספר
, קרית מלאכי

א. גואטה איטום ובידוד - קבלן איטום ובידוד מתמחה בכל עבודות הזיפות והאיטום. איטום ביריעות ביטומניות, זפת חם, סיוד גגות, מרתפים, מרפסות, ריצוף, איטום קירות במכונת התזה, שיפועי בטקל, בידוד תרמי. אוטם מורשה מטעם מכון התקנים הישראלי. שרות אמין, אדיב ומקצועי.

איזור שירות: , קרית מלאכי
זמין כעת
איטום יפה >
ניווט
לכיש 14, אשקלון
איטום יפה – הצוות שלנו, מתמחה ומבצע את כל סוגי עבודות האיטום המשך...
לפרטים נוספים
הצג מספר
לכיש , אשקלון

איטום יפה – הצוות שלנו, מתמחה ומבצע את כל סוגי עבודות האיטום והבידוד. יריעות ביטומניות, זפת, התזה, סיוד גגות, בידוד בחומרים אקריליים, שיפוץ ושיקום גגות, התקנה והחלפת מרזבים ועוד. בנוסף חברתנו מתמחה בפירוק והרכבת דודי שמש אחריות במסגרת העבודה. שירות אדיב ומקצועי לכל לקוחותינו, תוך עמידה בלוחות זמנים. לפני בוא החורף, מומלץ לבצע בדיקה האם יש צורך באיטום הגג, מומלץ לבצע את הבדיקה כבר בעונת הסתיו, כדי למנוע נזקים עתידיים. איטום גגות הוא הכרחי ויכול לסייע במניעת נזקים כגון דליפות, נזילות, רטיבות, עובש בקירות וכדומה. גם נושא התחזוקה השוטפת חשוב לא פחות מבדיקה שגרתית, במידה ועבודת האיטום לא בוצעה בצורה טובה, יש צורך לחדש את שכבת האיטום או לבצע פעולת איטום מחדש. קיימת חשיבות רבה לביצוע איטום גגות, במידה והעבודה לא תתבצע בזמן, עלול להיגרם נזק למבנה. מומלץ לבצע בדיקה של איטום גגות פעם בשנה לפני עונת הגשמים, כדי לבדוק האם יש צורך בחידוש שכבת האיטום. בנוסף לכך, איטום גגות הינו חלק מבידוד חום בימי הקיץ החמים,בהם נדרשת פעולה נוספת של הלבנת גגות או סיוג גגות כדי למנוע את ההשפעה של קרני השמש שגורמות להתחממות של הגג. במקרים מסוימים, מבצעים חידוש של עבודת האיטום הקיימת. כאשר מבצעים בדיקה יסודית ומקיפה האם נדרש לחדש את עבודת האיטום יכולות להתגלות ולצוץ בעיות חדשות כגון סדקים בקירות, דליפות או נזילות שעלולות לגרום לנזקים חמורים. כדי לבצע תיקון של שכבת האיטום משתמשים בשיטות שונות כגון התזה או הזרקה של חומרי איטום לאזורים שנמצאו בעייתיים.. וותק של נסיון שנים...

איזור שירות: , אשקלון
זמין כעת
קבוצת שמואל ובניו המשחרר - מומחים לאיטום וזיפות גגות >
ניווט
אזור ירושלים והסביבה
קבוצת שמואל ובניו 40 שנה בתחום האיטום! מתמחים בכל סוגי האיטום המשך...
לפרטים נוספים
הצג מספר
ישעיהו , ירושלים

קבוצת שמואל ובניו 40 שנה בתחום האיטום! מתמחים בכל סוגי האיטום והזיפות, כל עבודות האינסטלציה והחלפת כל סוגי דודי השמש והקולטים. שרות מקצועי ומהיר במחיר לכל כיס! לפרטים נוספים חייגו כעת!

זמין כעת
על הגגות - בניה ותיקון גגות מרזבים >
ניווט
רמת ישי
התקנת גגות רעפים, שיפוץ גגות ישנים, התקנת מרזבים, מגוון פרגול המשך...
לפרטים נוספים
הצג מספר
, רמת ישי

התקנת גגות רעפים, שיפוץ גגות ישנים, התקנת מרזבים, מגוון פרגולות וגגונים בעיצובים שונים, דקים, גדרות, גגון חניית רכב, איטום קירות חוץ, טיפול בנזילות מים מריצוץ, שיפוץ ותיקון ארגזי רוח. משנת 1975.

איזור שירות: , רמת ישי
זמין כעת
המזפתים תמם בע"מ >
ניווט
פנקס דוד 18, נתניה
עבודות זיפות
לפרטים נוספים
הצג מספר
פנקס דוד , נתניה

עבודות זיפות

איזור שירות: , נתניה
זמין כעת
איטום ל.ע.ד - זיפות וסיוד גגות >
ניווט
אזור תל אביב והמרכז
איטום ל.ע.ד.- זפת, פיברגלס, אינטרגלס, יריעות ביטומניות משוכללו המשך...
לפרטים נוספים
הצג מספר
שד' קוגל , חולון

איטום ל.ע.ד.- זפת, פיברגלס, אינטרגלס, יריעות ביטומניות משוכללות + תו תקן של מכון התקנים, איטום בחומרים אקריליים מעולים ללא צורך בסיוד כל שנה, שירות אדיב, מקצועי ולשביעות רצונו של כל לקוח. עבודה בשיטות מתקדמות ובאחריות מלאה.

זמין כעת
דודו איטום ובידוד >
ניווט
ההסתדרות 1, חדרה
זקוק לקבלן איטום? דודו יגיע עד אליך! מבצע את כל עבודות השיפוצ המשך...
לפרטים נוספים
הצג מספר
ההסתדרות , חדרה

זקוק לקבלן איטום? דודו יגיע עד אליך! מבצע את כל עבודות השיפוצים, תיקונים, צבע, זיפות גגות, בידוד ועוד... אמינות ומקצועיות זה המוטו שלי!

איזור שירות: , חדרה
זמין כעת
איטום אלכסנדר-קבלן איטום >
ניווט
רעננה
מומחה לאיטום וזיפות גגות מרוצפים,איטום יריעות ביטומניות,זפת המשך...
לפרטים נוספים
הצג מספר
, רעננה

מומחה לאיטום וזיפות גגות מרוצפים,איטום יריעות ביטומניות,זפת חם וחומרים אקרילים איכותיים.בנוסף אנו מומחים בפירוק והרכבת ריצוף גגות,שירות אדיב מחירים נוחים לכל כיס.

איזור שירות: , רעננה
זמין כעת
ג.ר בט-קל דרום בע"מ >
ניווט
אזור אילת והערבה
ג.ר בט-קל דרום בע"מ - חברה בעלת מוניטין וניסיון בתחום איטום, בי המשך...
לפרטים נוספים
הצג מספר
הפלדה , באר שבע

ג.ר בט-קל דרום בע"מ - חברה בעלת מוניטין וניסיון בתחום איטום, בידוד וזיפות גגות. שירות באחריות לתעשיה, חקלאות, בתים משותפים ובתים פרטיים.

זמין כעת
עבודות איטום- האחים תמם >
ניווט
סירקין 28, נתניה
חברת האחים תמם בהנהלת אמיר תמם קבלן רשום מוסמך לביצוע עבודות המשך...
לפרטים נוספים
הצג מספר
סירקין , נתניה

חברת האחים תמם בהנהלת אמיר תמם קבלן רשום מוסמך לביצוע עבודות איטום ובעל תעודת אוטם מורשה משנת 1968, הידע והניסיון שצברנו עם השנים מבטיחים לכם כי נמצא את הפתרון הטוב ביותר לכל בעיית איטום כגון: איטום גגות וגגות מרוצפים, איטום ביריעות ביטומניות, איטום בהתזה, איטום מבנים, איטום יסודות, איטום מרתפים, איטום ברכות שחיה, טיפול בסדקים וחידוש איטום ישן, איתור נזילות, איטום בהזרקות ועוד. אנו מספקים שירות למגזר הפרטי, המוסדי,העסקי והציבורי. אנו מעסיקים כ10 צוותים בעלי ידע, ותק ומיומנים היטב על מנת להבטיח לכם עבודה באיכות גבוהה עם חומרי גלם בעלי תו תקן מהטובים ביותר, ברשותנו ציוד משוכלל ומתקדם אשר מבטיח רמת גימור גבוהה, צוותי העבודה מתמחים בביצוע פרויקטים גדולים כקטנים ביעילות ועמידה בלוח זמנים. התקשרו עוד היום לחברת האחים תמם והצטרפו ללקוחותינו המרוצים, נשמח לתת לכם שירות.

איזור שירות: , נתניה
זמין כעת
map