מדור זה הינו אינדקס של מיטב בעלי מקצוע ונותני שירותים. במקום לחפש במדריכים הישנים הקלידו את בעל המקצוע או השרות אותו אתם מחפשים וקבלו הצעות רבות בתחום המקצועי:אביזרי בטיחות, אספקת ציוד בטיחות, ביגוד מגן, חבלי טיפוס וגלישה, חגורות בטיחות, כפפות מגן, מגיני אוזניים, משקפי מגן, ערכות חילוץ ומילוט

חיפוש ציוד בטיחות

 בחסות:
b144 כל העסקים, כל האנשים
  חיפוש רגיל  
 
מציג מודעות מתוך

ציוד בטיחות בכפר סבא

ריצוף בטוח בע"מ- פתרונות למניעת החלקה
050-3774477
כל הארץ
בחברת אנטי סליפ - ריצוף בטוח פועל צוות יועצי בטיחות שמספק פתרונות מגוונים בתחום. ההתמחות שלנו היא מציאת פתרונות למניעת החלקה (בעיקר על רצפה רטובה), כאשר לצורך זה נעזרים אנשי החברה בפיתוחים ...
א,ב,ג,ד,ה, 08:00 - 17:00
יוזמה
076-8617785
כל הארץ
חברתינו מתמחה בשיווק ציוד בטיחות לבנייה ותשתיות. השירות ברמה ארצית . חייגו לפרטים נוספים
א,ב,ג,ד,ה, 09:00 - 20:00
י.א.ש פרוייקטים ובטיחות בע"מ
076-8605490
כל הארץ
מספקת שירותי בטיחות, הדרכות בטיחות, ניהול מערכות בטיחות. לחברה צוות עובדים מנוסה, ותיק ומקצועי, רחב ואיכותי. פיקוח בטיחות לארגונים ולמפעלים בהיקף של רבע עד משרה מלאה. הכנת תיק מפעל, הכנת ...
א,ב,ג,ד,ה, 08:00 - 16:00
ע.ה.אייל שיווק ומסחר בע"מ >
ניווט
כל הארץ
חברת ע.ה. אייל שיווק ומסחר בע"מ הינה אחת החברות הפרטיות המובי המשך...
לפרטים נוספים
הצג מספר
הירמוך , יבנה

חברת ע.ה. אייל שיווק ומסחר בע"מ הינה אחת החברות הפרטיות המובילות בעשור האחרון בתחום ציוד הבטיחות, ציוד הנקיון, ציוד הנדסי ומוצרים נלווים לתחום איכות הסביבה.

איזור שירות: כל הארץ , יבנה
זמין כעת
נס הסדרי תנועה וסימון כבישים בע"מ >
ניווט
אזור אשדוד והסביבה
חברתנו עוסקת בהכוונה והסדרי תנועה באתרי עבודה ואבטחת כבישים המשך...
לפרטים נוספים
הצג מספר
עין נקובא , עין נקובא

חברתנו עוסקת בהכוונה והסדרי תנועה באתרי עבודה ואבטחת כבישים, סימון כבישים, חניונים וחניות נכים, מכירה והשכרה של שלטים, תמרורים ובלוני תאורה. מכירה והתקנה של אביזרי בטיחות לאבטחת כבישים, מכירה, התקנה והשכרה של מעקות בכל הרמות והסוגים לאבטחת כבישים והסדרי תנועה ועוד. לקבלת ייעוץ ופרטים חייגו אלינו.

זמין כעת
פרילומס FREELUMS >
ניווט
כל הארץ
חברתנו מתמחה בציוד לכבישים, תמרורים מוארים, פנסי תאורה לפארק המשך...
לפרטים נוספים
הצג מספר
האלון , אורנית

חברתנו מתמחה בציוד לכבישים, תמרורים מוארים, פנסי תאורה לפארקים, לדרכים, למגרשים, מוצרי אבטחה בכבישים ועוד. שירות בכל הארץ!

איזור שירות: כל הארץ , אורנית
זמין כעת
המרכז לבטיחות אש והערכות למצבי חירום >
ניווט
כל הארץ
המרכז לבטיחות אש והערכות למצבי חירום - ממוני בטיחות, הדרכות ו המשך...
לפרטים נוספים
הצג מספר
גן לאומי קיסריה (שכונה) , קיסריה

המרכז לבטיחות אש והערכות למצבי חירום - ממוני בטיחות, הדרכות וסדנאות לחברות וללקוחות עסקיים, פתרונות בטיחות, מכירת מוצרי בטיחות, כיבוי אש ועוד. חייגו אלינו לפרטים נוסים ולתיאום!

איזור שירות: כל הארץ , קיסריה
זמין כעת
טרנספו ישראל בע"מ >
ניווט
כל הארץ
חברת טרנספו ישראל בע"מ פעילה בתחום הבטיחות בדרכים משנת 1988 וש המשך...
לפרטים נוספים
הצג מספר
נשיאים , פתח תקווה

חברת טרנספו ישראל בע"מ פעילה בתחום הבטיחות בדרכים משנת 1988 ושותפה להצלת חיי משתמשי הדרכים בארץ כבר למעלה מ 25 שנים, והינה היבואנית הבלעדית של כל מוצרי Transpo Industries Inc בישראל. בימים אלו עוסקת חברת טרנספו ישראל בע"מ בקידום ומכירה של התקן מחברים שבירים לעמודי תאורה ושילוט, משטחים צבעוניים מונעי החלקה ומגן נגד סנוור ומוצרים רבים אחרים בתחום של בטיחות, נגישות, ויבואנית של חומרים חדשניים לשיקום ושימור מבני גשרים ובטון. טרנספו ישראל בע"מ הייתה הראשונה לשתף פעולה עם הוועדה הבין משרדית לאישור התקני תנועה ובטיחות ואכן, אביזריה עברו את אישור הוועדה לשימוש בישראל. בשיתוף פעולה עם נתיבי ישראל (מע"צ דאז) החדירה לארץ חברת טרנספו את מונח "כבישים הסלחניים" והתקינה את הברגים השבירים הראשונים לעמודי תאורה בארץ בשנת 1987מסוג Pole-Safe ואת סופג האנרגיה GREAT הראשון בגשר מוטה גור בשנת 2000. טרנספו תעשיות בע"מ מייצרת ומספקת פתרונות בטיחות חכמים וחומרים חדשניים לתשתיות גשרים, כבישים, מנהרות, פסי רכבת, נמלים ונמלי תעופה. מסירותה של טרנספו להבטחת סלחנותם ועמידותם של כבישים ותשתיות דרכים, הינה הגורם להיותה מהחברות המובילות בעולם בתחום של מוצרי בטיחות, שימור ושיקום כבישים. טרנספו תעשיות שנוסדה בשנת 1968, מוכרת בזכות מוצריה האיכותיים והאמינים בביצועיהם. חידושים בתחום הבטיחות וטכנולוגיות חדשות כדוגמת חומרי הבטון הפולימרי ובטון טרומי ממשיכים להציב את חברת טרנספו תעשיות בקדמת התעשיה.

איזור שירות: כל הארץ , פתח תקווה
זמין כעת
עמוס גזית בע"מ >
ניווט
כל הארץ
עמוס גזית בע"מ הינה חברה ישראלית מובילה, הנמצאת בבעלות משפחת המשך...
לפרטים נוספים
הצג מספר
מבטחים , פתח תקווה

עמוס גזית בע"מ הינה חברה ישראלית מובילה, הנמצאת בבעלות משפחתית מלאה ועוסקת בייבוא, שיווק, ייצוא ותמיכה למגוון רחב של מוצרים בתחום הבטיחות והרפואה למגזר המוסדי, העסקי והפרטי. חברת עמוס גזית בע"מ הוקמה בשנת 1958, ולכל אורך שנות פעילותה היא חותרת ושואפת לקידום נושאי הרפואה והבטיחות בישראל. עמוס גזית בע"מ, בשיתוף עם החברות היצרניות המובילות בעולם, דואגת להתעדכן ולהחדיר לשוק הישראלי את מיטב החידושים והטכנולוגיות, תוך שמירה בלתי מתפשרת על איכות ואמינות. החברה מורכבת מחטיבת בטיחות, חטיבה רפואית, וחטיבת תמיכה טכנית שכולן פועלות יחדיו לקידום שמירה על בריאותו ובטיחותו של הפרט בישראל.

איזור שירות: כל הארץ , פתח תקווה
זמין כעת
map